TALAU - 2 copë Dërrasë për Biftek dhe set thikash

TALAU - 2 copë Dërrasë për Biftek dhe set thikash

TALAU - 2 copë Dërrasë për Biftek dhe set thikash

Brendi:Bambum
Kodi:8680136026130
Disponueshmëria:Në Stok
  • 22.00€

    28.50€

33x25x1.8cm

Shkruaj koment

    1           5
Captcha